Konferencje

Resort Plaża to idealne miejsce na organizację konferencji, szkolenia, spotkania biznesowego lub imprezy integracyjnej.

Położony w przepięknej małej miejscowości Bogaczewo nad samym jeziorem Narie – 4 km od historycznego miasta Morąg. Resort jest odległy jedynie 20 km od trasy S7 (Warszawa-Gdańsk). Jesteśmy kameralnym miejscem o niepowtarzalnej atmosferze gdzie z dala od zgiełku dużych miast będą mogli Państwo przeprowadzić profesjonalne szkolenie, konferencje czy spotkanie zarządu firmy, a czas wolny po szkoleniu wykorzystać na spotkanie z cudowną przyrodą, spacer nad jeziorem, grę w kręgle lub relaks w spa z jacuzzi i sauną.

Sale konferencyjne

Posiadamy 2 komfortowe sale konferencyjne:

Sala Plaża przestronna 200 m2 z przejściem na taras z widokiem na jezioro. Pomieści w ustawieniu teatralnym do 150 osób, a w bankietowym do 120 osób. Wyposażenie: klimatyzacja, rzutnik, ekran, flipchart, internet

Sala Bankietowa o powierzchni 90 m2. Pomieści w ustawieniu teatralnym do 50 osób a w bankietowym do 30 osób.
Wyposażenie: klimatyzacja, rzutnik, ekran, flipchart, internet.

Kuchnia

Nasz szef kuchni zadba o Państwa doznania kulinarne, a cały zespół o profesjonalną organizację spotkania. Mamy przygotowane specjalne menu biznesowe w którym nie zabraknie regionalnych potraw oraz dań sezonowych.

Poza ofertami na lunch i uroczystymi kolacjami proponujemy również biesiady grillowe z ogniskiem jak i kolacje tematyczne z live cooking. Podczas szkolenia oferujemy przerwy kawowe.

Nocleg

Przygotowaliśmy dla Państwa noclegi w przestronnych pokojach o wysokim standardzie wyposażenia oraz domkach. Organizujemy spotkania zarówno z noclegiem jak i bez. Do Państwa dyspozycji oddajemy bezpłatny parking.

Rezerwacja i informacje:

info@plazaresort.pl
tel. +48 796 856 242

koferencje Bogaczewo nad jeziorem Narie
Konferencje Plaża Resort

Plaża Resort to nowoczesny kompleks oferujący szeroką gamę usług i atrakcji. Zapraszamy do odwiedzenia nas w Bogaczewie i skorzystania z propozycji noclegów i ofert specjalnych.

Kontakt z nami

Plaża Resort

Bogaczewo 96
14-300 Morąg,

+48 730 574 693

+48 895 190 587

info@plazaresort.pl

Sprawdź co nowego u NAS: