Lokalizacja

Plaża Resort

Nasz kompleks wypoczynkowy usytuowany jest nad przepięknym jeziorem Narie w małej miejscowości Bogaczewo, ok. 4 km od historycznego miasta Morąga.

Ośrodek Plaża Resort położony jest w odległości 370 metrów od jeziora Narie, które zachowało jeszcze swój pierwotny, naturalny charakter. Nad tym pięknym jeziorem obowiązuje strefa ciszy, która pozwala w pełni odpocząć od zgiełku i podziwiać piękną przyrodę.

Plaża wraz ze strzeżonym w okresie letnim kąpieliskiem i piękne, romantyczne molo znajdują się zaledwie 420 metrów od budynku. Między ośrodkiem wypoczynkowym a jeziorem rozpościera się las sosnowy.

Zaraz obok budynku znajduje się stylowa restauracja Olśnienie. Dla grup zorganizowanych możliwe jest serwowanie tutaj śniadań, a od popołudnia zjeść można wyśmienitą pizzą, gofry, burgery i inne przysmaki.

Należąca do kompleksu restauracja Plaża znajduje się przy samym molo w odległości 420 metrów od bazy noclegowej. Należy do niej obszerny taras z pięknym widokiem na jezioro Narie. Tutaj w godzinach od 14:00 do 22:00 można zjeść wyśmienite regionalne potrawy i smaczne przekąski. Serwowane są tu też pyszne i obfite śniadania dla naszych gości w formie szwedzkiego bufetu lub zamówienia z karty.

Przed budynkiem znajduje się bezpłatny, niestrzeżony parking dla gości. Dookoła Plaża Resortu umieszczone są kamery monitorujące teren.

Dla amatorów sportów i ruchu na świeżym powietrzu oraz dla rodzin z dziećmi polecamy:
E

Wypożyczalnię rowerów wodnych i gokardów oraz strzeżone kąpielisko nad jeziorem (ok. 400 metrów)

E

Przystań żeglarska „Keja” z wypożyczalnią żaglówek

E

Stadniny koni: Stajnia Huragan, Stajnia pod Dębami w Durach koło Morąga, Stajnia „ALASKA”

E

Ścieżka rowerowa dookoła Jeziora Narie

E

Park z placem zabaw i wypożyczalnię gokartów w Morągu (ok. 4 km)

E

Mini park zwierząt w Szymanowie koło Morąga (ok. 8 km)

Warmia i Mazury

Warmię i Mazury charakteryzuje nie tylko piękna przyroda, ale jest to także teren bogaty w historyczne i kulturalne miejsca, które warto zobaczyć.

Plaża Resort to nowoczesny kompleks oferujący szeroką gamę usług i atrakcji. Zapraszamy do odwiedzenia nas w Bogaczewie i skorzystania z propozycji noclegów i ofert specjalnych.

Kontakt z nami

Plaża Resort

Bogaczewo 96
14-300 Morąg,

+48 730 574 693

+48 895 190 587

info@plazaresort.pl

Sprawdź co nowego u NAS:

  • pl
  • de
  • en