Oferty specjalne

Andzejki Plaża Resort

Bal andrzejkowy w Restauracji Plaża

Serdecznie zapraszamy na Bal Andrzejkowy w Plaża Resort! Termin 27 listopada, start godzina 20:00
Weekend andrzejkowy w Plaża Resort

Pakiet Andrzejkowy – SPA, bal andrzejkowy i noclegi

Andrzejki organizowane są przed rozpoczęciem się Adwentu. Choć święto przypada 30 listopada, to Bal Andrzejkowych organizowany w Plaża Resort przypada 27 listopada.
Plaża Resort zima

Boże Narodzenie w Plaża Resort – 23-27.12.2021

To doskonały moment by oderwać się od codzienności i rozkoszować się ciszą i spokojem w Plaża Resort, który otoczony lasami i jeziorami będzie doskonałym miejscem na wypoczynek. Kontempluj przyrodę, zrelaksuj się w Tymczasem Spa i delektuj się pysznym jedzeniem w Restauracji Olśnienie.
Plaża Resort zima

Sylwester i wypoczynek – 31.12.2021-02.01.2022

2 noclegi ze śniadaniami w tym wzbogacone śniadanie Noworoczne
Bal Sylwestrowy w piątek 31.12.2021

Plaża Resort zima

Warsztaty kulinarne dla dzieci

Czy Wasze dziecko chciałoby poczuć się jak szef kuchni? Teraz to możliwe na warsztatach z gotowania z profesjonalnym kucharzem! To świetna zabawa połączona z integracyjną grą w kręgle na zakończenie.

zabawa urodzinowa

Przyjęcie urodzinowe dla Twojego dziecka

Przyjęcie urodzinowe to niezwykle ważna chwila dla dziecka, dlatego zorganizuj z nami niesamowite i niezapomniane urodziny dla swojego malucha. W Plaża Resort zadbamy o każdy szczegół, aby Twoje dziecko przeżyło ten szczególny dzień w wyjątkowy sposób. Dla milusińskich zapewniamy wspaniałą zabawę i opiekę, a dla Państwa odpoczynek przy kawie, herbacie i grillu, czy obiedzie z przyjaciółmi.

Plaża Resort to nowoczesny kompleks oferujący szeroką gamę usług i atrakcji. Zapraszamy do odwiedzenia nas w Bogaczewie i skorzystania z propozycji noclegów i ofert specjalnych.

Kontakt z nami

Plaża Resort

Bogaczewo 96
14-300 Morąg,

+48 730 574 693

+48 895 190 587

info@plazaresort.pl