Oferty specjalne

Sylwester Morąg 2023

Sylwester 2023

Rok 2023 zbliża się ku końcowi, a my nie możemy się doczekać, aby powitać Nowy Rok w Waszym towarzystwie! Serdecznie Was zapraszamy na szampańską zabawę sylwestrową. 

Firmowe spotkanie wigilijne

Wigilia firmowa

W tym wyjątkowym okresie Świąt zachęcamy do zorganizowania spotkania firmowego z odrobiną magii Bożego Narodzenia, pysznych potraw oraz rozmów.

Kręgielnia Morąg

Świąteczne wyroby garmażeryjne

Gotowe wyroby garmażeryjne to idealny sposób na oszczędność czasu. Czasu, który możesz poświęcić swoim bliskim.

Sylwester Morąg 2023

Świąteczny pobyt 25-27.12.2023

Nasza oferta to doskonały sposób, na stworzenie niezapomnianych wspomnień. Możesz cieszyć się magicznym czasem świąt w otoczeniu komfortu i gościnności naszego Resortu.

Kręgielnia Morąg

Urodziny z kręglami

Urodziny dla grupy znajomych w Plaża Resort to dealny pomysł na spędzenie czasu w gronie najbliższych bez sztywnego „dress code” – wprowadź luźną, wesołą atmosferę.

Plaża Resort zima

Warsztaty kulinarne dla dzieci

Czy Wasze dziecko chciałoby poczuć się jak szef kuchni? Teraz to możliwe na warsztatach z gotowania z profesjonalnym kucharzem! To świetna zabawa połączona z integracyjną grą w kręgle na zakończenie.

Warsztaty kulinarne dla grup Morąg

Warsztaty kulinarne dla dorosłych

Chyba wszyscy o tym wiedzą, że uwielbiamy Was dobrze karmić. Jednak równie ogromną radość sprawia nam dzielenie się z Wami naszą wiedzą kulinarną.

Plaża Resort to nowoczesny kompleks oferujący szeroką gamę usług i atrakcji. Zapraszamy do odwiedzenia nas w Bogaczewie i skorzystania z propozycji noclegów i ofert specjalnych.

Kontakt z nami

Plaża Resort

Bogaczewo 96
14-300 Morąg,

+48 730 574 693

+48 895 190 587

info@plazaresort.pl

Sprawdź co nowego u NAS:

  • pl