Przyjęcia okolicznościowe

Każda para narzeczonych marzy o wspaniałym, niesamowitym weselu. To ma być dzień, który po latach miło się wspomina. Cieszymy się, że mogliśmy spełnić już marzenia wielu par i ich rodzin.

W naszej kompleksowej ofercie są trzy sale:

  • Przestronna, klimatyzowana sala w restauracji Plaża, która pomieści do 130 osób. Sala weselna umiejscowiona jest nad samym brzegiem jeziora Narie i posiada przejście na taras z pięknym widokiem. Do spacerów i robienia niezapomnianych sesji zdjęciowych zachęca pobliskie romantyczne molo. Na najmłodszym czeka plac zabaw przed restauracją.
  • Kameralne, klimatyzowane wnętrze w restauracji Olśnienie, które w staropolskiej tradycji i w otoczeniu pięknej przyrody ugości do 30 osób. Do dyspozycji mamy też stoliki na tarasie i ogródek z namiotem, który pomieści do 25 osób. Każda para narzeczonych marzy o wspaniałym, niesamowitym weselu. To ma być dzień, który po latach miło się wspomina. Cieszymy się, że mogliśmy spełnić już marzenia wielu par i ich rodzin.
  • Nowoczesna, przestronna i klimatyzowana sala bankietowa w ośrodku Plaża Resort, w której możemy gościć w jasnym, eleganckim wnętrzu do 30 osób. Dla najmłodszych jest do dyspozycji pokój zabaw.

Jeśli zbliża się szczególny dzień, w którym pragną Państwo świętować na wysokim poziomie, to gorąco polecamy naszą kompleksową, fachową obsługę kameralnych imprez rodzinnych oraz wykwintnych bankietów służbowych i spotkań koleżeńskich. Mamy doświadczenie w organizacji przyjęć okolicznościowych takich jak pierwsza komunia, chrzciny, rocznice ślubne, huczne urodziny oraz bale sylwestrowe, karnawałowe, bale ostatkowe i okolicznościowe. 

Chętnie dobierzemy pasującą dekorację i zadbamy o wyśmienite jedzenie, aby te wyjątkowe dni były jak najpiękniejsze.  Polecamy też wyśmienity catering.

imprezy okolicznościowe
imprezy okolicznościowe
imprezy okolicznościowe

Wesele w Plaza Resort

Pomagamy w doborze i dbamy o piękny oraz elegancki wystój sali. Mamy doświadczenie w serwowaniu pysznych, świeżych potraw kuchni polskiej, napojów i ciast, które nie tylko wspaniale smakują, ale i doskonale wyglądają. Oferujemy szeroki wybór menu po przystępnych cenach.

Nasza miła i kompetentna obsługa zadba o spełnienie wszystkich życzeń, a malownicze położenie naszych lokali sprawi, że każda impreza będzie wyjątkowa.

Chętnie doradzimy też i pomożemy w organizacji dodatkowych elementów i atrakcji, po to aby ten dzień był naprawdę tym najpiękniejszym w życiu. Po udanym przyjęciu zapraszamy również na noclegi w naszych pokojach i apartamentach.

Plaża Resort to nowoczesny kompleks oferujący szeroką gamę usług i atrakcji. Zapraszamy do odwiedzenia nas w Bogaczewie i skorzystania z propozycji noclegów i ofert specjalnych.

Kontakt z nami

Plaża Resort

Bogaczewo 96
14-300 Morąg,

+48 730 574 693

+48 895 190 587

info@plazaresort.pl

Sprawdź co nowego u NAS: