Przyjęcia okolicznościowe

Każda para narzeczonych marzy o wspaniałym, niesamowitym weselu. To ma być dzień, który po latach miło się wspomina. Cieszymy się, że mogliśmy spełnić już marzenia wielu par i ich rodzin.

W naszej kompleksowej ofercie są 4 sale:

  • Sala Bankietowa o powierzchni 90 m2, która pomieści w ustawieniu teatralnym do 50 osób.
  • Sala Klimatyczna – kameralne, klimatyzowane wnętrze w restauracji Olśnienie, które w staropolskiej tradycji i w otoczeniu pięknej przyrody ugości do 30 osób. Do dyspozycji mamy też stoliki na tarasie i ogródek z namiotem, który pomieści od 20 do 30 osób.
  • Sala Plaża przestronna o powierzchni 200 m2 z przejściem na taras z widokiem na jezioro. Pomieści w ustawieniu teatralnym do 150 osób.
  • Sala Słoneczna to sala która będzie oddana do Państwa dyspozycji w 2023 roku. Przestronna i nowoczesna przestrzeń. Duże przeszklenia zapewnią bliskość z otaczającą nas mazurską naturą, zielenią drzew i krzewów.

Spotkania rodzinne w Plaża Resort

Jeśli zbliża się szczególny dzień, w którym pragną Państwo świętować na wysokim poziomie, to gorąco polecamy naszą kompleksową, fachową obsługę kameralnych imprez rodzinnych oraz wykwintnych bankietów służbowych i spotkań koleżeńskich. Mamy doświadczenie w organizacji przyjęć okolicznościowych takich jak pierwsza komunia, chrzciny, rocznice ślubne, huczne urodziny oraz bale sylwestrowe, karnawałowe, bale ostatkowe i okolicznościowe.

Chętnie dobierzemy pasującą dekorację i zadbamy o wyśmienite jedzenie, aby te wyjątkowe dni były jak najpiękniejsze.  Polecamy też wyśmienity catering.

Ślub i wesele w Restauracji Plaża

Wesele w Plaza Resort

Pomagamy w doborze i dbamy o piękny oraz elegancki wystój sali. Mamy doświadczenie w serwowaniu pysznych, świeżych potraw kuchni polskiej, napojów i ciast, które nie tylko wspaniale smakują, ale i doskonale wyglądają. Oferujemy szeroki wybór menu po przystępnych cenach.

Nasza miła i kompetentna obsługa zadba o spełnienie wszystkich życzeń, a malownicze położenie naszych lokali sprawi, że każda impreza będzie wyjątkowa. Chętnie doradzimy też i pomożemy w organizacji dodatkowych elementów i atrakcji, po to aby ten dzień był naprawdę tym najpiękniejszym w życiu. Po udanym przyjęciu zapraszamy również na noclegi w naszych pokojach i apartamentach.

Urodziny dla dziecka

Urodziny dla dziecka

Przyjęcie urodzinowe to niezwykle ważna chwila w życiu Państwa dziecka, dlatego zorganizuj z nami niesamowite i niezapomnianie urodziny dla swojego malucha.

W Resort Plaża zadbamy o każdy szczegół, aby mały solenizant przeżył ten szczególny dzień w wyjątkowy sposób. Dla milusińskich zorganizujemy wspaniałą zabawę, a dla Państwa odpoczynek przy kawie, herbacie czy obiedzie z przyjaciółmi.

Plaża Resort to nowoczesny kompleks oferujący szeroką gamę usług i atrakcji. Zapraszamy do odwiedzenia nas w Bogaczewie i skorzystania z propozycji noclegów i ofert specjalnych.

Kontakt z nami

Plaża Resort

Bogaczewo 96
14-300 Morąg,

+48 730 574 693

+48 895 190 587

info@plazaresort.pl

Sprawdź co nowego u NAS:

 • pl
 • de
 • en