Przyjęcia rodzinne

Przyjęcia w Plaża Resort

Urodziny, imieniny… a może po prostu rodzinne spotkanie?

Jeśli zbliża się wyjątkowa okazja, to zabierz najbliższych i wybierzcie się za miasto, aby móc świętować z dala od tłumu i zgiełku miasta. W otoczeniu mazurskiej natury, przepięknego jeziora Narie zapewnimy świetną zabawę, indywidualnie dobraną ofertę menu oraz niezapomniane wspomnienia.

Przygotowane oferty dotyczą imprez dziennych do godziny 22:00.

Do Państwa dyspozycji posiadamy 4 sale:

  • Sala Bankietowa o powierzchni 90 m2, która pomieści w ustawieniu teatralnym do 50 osób.
  • Sala Klimatyczna – kameralne, klimatyzowane wnętrze w restauracji Olśnienie, które w staropolskiej tradycji i w otoczeniu pięknej przyrody ugości do 30 osób. Do dyspozycji mamy też stoliki na tarasie i ogródek z namiotem, który pomieści od 20 do 30 osób.
  • Sala Plaża przestronna o powierzchni 200 m2 z przejściem na taras z widokiem na jezioro. Pomieści w ustawieniu teatralnym do 150 osób.
  • Sala Słoneczna to sala która będzie oddana do Państwa dyspozycji w 2023 roku. Przestronna i nowoczesna przestrzeń. Duże przeszklenia zapewnią bliskość z otaczającą nas mazurską naturą, zielenią drzew i krzewów.
Przyjęcia w Plaża Resort

Dodatkowo w budynku Plaża Resort znajduje się sala bilardowa, kręgielnia oraz pokój zabaw dla najmłodszych.
Każdy klient jest dla nas wyjątkowy, dlatego też przy rezerwacji terminu ustalimy indywidualnie przebieg tego niecodziennego dnia.

Plaża Resort to nowoczesny kompleks oferujący szeroką gamę usług i atrakcji. Zapraszamy do odwiedzenia nas w Bogaczewie i skorzystania z propozycji noclegów i ofert specjalnych.

Kontakt z nami

Plaża Resort

Bogaczewo 96
14-300 Morąg,

+48 730 574 693

+48 895 190 587

recepcja@plazaresort.pl

Sprawdź co nowego u NAS:

  • pl