Atrakcje

Na spragnionych emocji i rozrywki czekają nowoczesne tory do gry w kręgle i piękna sala bilardowa. Dzieci nie muszą się u nas nudzić! Dla nich przygotowaliśmy specjalny pokój do zabaw.
Noclegi nad jeziorem Narie
Noclegi nad jeziorem Narie

SPA Tymczasem

Tymczasem to kameralne pełne uroku i ciepła miejsce dla osób szukających spokoju, z dala od tłumu i zgiełku miasta.

W miękkich białych szlafrokach, z kieliszkiem wina rozpoczniemy wspólną podróż w świat rytuałów i błogiego relaksu.

Niezależnie czy ma to być romantyczny dzień dla dwojga, relaks z przyjaciółką, niezapomniane urodziny, czy też wyjątkowy wieczór panieński, oferujemy wiele różnych pakietów do wyboru.

Bilard Morąg
Bilard Morąg

Sala bilardowa

Obszerne, gustownie urządzone i pełne światła pomieszczenie zaprasza do gry w bilarda. Dysponujemy dwoma stołami bilardowymi oraz stolikami z krzesłami dla widzów i kibiców pasjonującej gry oraz gości naszego baru.

Pasjonująca gra w bilarda ma wielu zwolenników niezależnie od wieku. Zapraszamy do rezerwacji sali np. z okazji urodzin lub spotkań towarzyskich.

Kręgielnia Morąg
Kręgielnia Morąg

Kręgielnia

Kręgielnia w Plaża Resort dysponuje dwoma nowoczesnymi, w pełni zautomatyzowanymi torami do gry w kręgle i pięknym, stylowym wnętrzem. Wypożyczamy również odpłatnie odpowiednie obuwie potrzebne do emocjonującej gry oraz sprzedajemy skarpetki do jednorazowego użytku.

Kręgielnia Morąg

Pokój do zabaw dla dzieci

Kiedy rodzice i starsze rodzeństwo będą zajęci pasjonującą grą w kręgle lub bilarda, nasi najmłodsi goście nie muszą wcale się nudzić. Przygotowaliśmy dla nich kolorowy, bezpłatny pokój pełen zabawek. Można tutaj budować z klocków, rysować, bawić się misiami i samochodzikami lub skorzystać z „kąpieli w morzu” z 1000 kolorowych piłeczek.

W trakcie zabawy w tym pokoju rodzice lub opiekunowie odpowiadają za swoje dzieci.

Plaża Resort to nowoczesny kompleks oferujący szeroką gamę usług i atrakcji. Zapraszamy do odwiedzenia nas w Bogaczewie i skorzystania z propozycji noclegów i ofert specjalnych.

Kontakt z nami

Plaża Resort

Bogaczewo 96
14-300 Morąg,

+48 730 574 693

+48 895 190 587

info@plazaresort.pl

Sprawdź co nowego u NAS:

  • pl
  • de
  • en